Srdečně Vás zveme na přednášku klinické logopedky Michaely Voldřichové, která proběhne online ve středu, 20.10. 2021, od 19:00 přes platformu Zoom. Přednáška bude zaměřená na správnou výslovnost hlásek, tak abyste i Vy sami následně byli schopni rozpoznat u svých dětí případné anomálie. Dále nám paní Voldřichová představí hry a pomůcky na správnou výslovnost a rozvoj řeči. Paní Voldřichová se dlouhodobě věnuje individuální logopedické praxi. Je předsedkyní Logopedické společnosti Miloše Sováka a členkou Asociace klinických logopedů. Mimo to má vystudované učitelství němčiny na Karlově Univerzitě a díky tomu dokáže velmi dobře pracovat s bilingvními dětmi.
Během listopadu (13.11.2021) by měla paní Voldřichová přijet k nám do Řezna osobně a nabídnout individuální logopedické konzultace pro Vaše děti. Česká škola bude individuální konzultace plně zajišťovat z organizačního hlediska včetně vhodných prostor a spolupodílet se na této akci i finančně. Tuto informaci ještě upřesníme začátkem listopadu. 
Na přednášku se prosím přihlašujte zprávou náš e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - na přihlášené adresy pak během úterý před přednáškou rozešleme link, z kterého se budete moci na přednášku připojit.
 
 

Přidej se!

Náš spolek funguje za předpokladu, že se najde dostatek lidí, kteří jsou ochotni se podílet na jeho chodu. Proměň myšlenku v čin a přidej se k nám! Máš nápad nebo chceš "jen" pomoct?

Jak na to? Čti dál...

Weiterlesen...

Staň se členem našeho spolku!

Kdokoli se může kdykoli stát členem našeho spolku. Podpoř nás svým členstvím!

→  Přihláška ke členství / Anmeldung zur Mitgliedschaft ← ← ←

FILMY O NÁS - FILME ÜBER UNS

Vítání jara

Podívejte se na film o jedné z našich aktivit pro veřejnost. Stačí kliknout na obrázek. Schauen Sie sich diesen Film an - über eine von unseren Freizeitangeboten. Klicken Sie einfach auf das Bild. Autor: Jana und Manilo Hönicke

 

FILM NAŠICH DĚTÍ "Meine Sprachen - meine Welten"

 

 

Facebook

Česká škola v Řezně – Tschechische Schule Regensburg e.V.

Register-Nr.: VR 200947, eingetragen beim Amtsgericht Regensburg
Steuer-Nr.: 244/107/40504
Bankverbindung/bankovní spojení:
        Kontoinhaber: Tschechische Schule Regensburg
        Sparkasse Regensburg
        BLZ: 750 500 00
        Kontonummer: 26535435
        IBAN: DE26 7505 0000 0026 5354 35
        BIC: BYLADEM1RBG

Kontakt

Michaela Kosařová - předsedkyně/Vorsitzende
Lucie Harmsen-Valentová - místopředsedkyně/stellv. Vorsitzende
Monika Medunová - pokladní/Schatzmeisterin
Andrea Eckl - zapisovatelka/Schriftführerin
Anna Dušková - ředitelka/Leiterin, Tel. 0151 235 085 62
Lucie Klárová-Memminger - zástupkyně ředitelky/stellv. Leiterin
 
 
Adresa pro písemnou komunikaci:
Tschechische Schule Regensburg
Bischof-Hartwich-Str. 4
D-93057 Regensburg
 

info(at)ceskaskolavrezne.de
 
csr logo 01
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok