Srdečně zveme členy našeho spolku na valnou hromadu spolku, která se bude konat ve čtvrtek 10. února 2022 od 19:30 online na platformě Zoom. Přihlašovací data, potřebná k účasti na valné hromadě, budou zaslána pouze těm členům spolku, kteří nám nejpozději do 6. února zašlou přihlášku e-mailem. Do předmětu e-mailu prosím zadejte  „Přihláška na valnou hromadu 2022”. Pro jistotu připomínáme, že hlasovat na valné hromadě může pouze člen spolku, tedy osoba, která má uhrazený členský příspěvek na rok 2022.

Vzhledem k tomu, že on-line verze valné hromady není ideální pro dlouhé diskuse, či příjemné posezení se členy, bude naším cílem toto setkání udržet pokud možno nejkratší. Prosíme vás proto, abyste se vyjadřovali pouze k bodům programu, a to co nejstručněji. Po uzavření valné hromady bude možné pro ty, kteří budou mít zájem, diskutovat i o dalších tématech.

Těšíme se na setkání s Vámi!

 

Přidej se!

Náš spolek funguje za předpokladu, že se najde dostatek lidí, kteří jsou ochotni se podílet na jeho chodu. Proměň myšlenku v čin a přidej se k nám! Máš nápad nebo chceš "jen" pomoct?

Jak na to? Čti dál...

Weiterlesen...

Staň se členem našeho spolku!

Kdokoli se může kdykoli stát členem našeho spolku. Podpoř nás svým členstvím!

→  Přihláška ke členství / Anmeldung zur Mitgliedschaft ← ← ←

FILMY O NÁS - FILME ÜBER UNS

Vítání jara

Podívejte se na film o jedné z našich aktivit pro veřejnost. Stačí kliknout na obrázek. Schauen Sie sich diesen Film an - über eine von unseren Freizeitangeboten. Klicken Sie einfach auf das Bild. Autor: Jana und Manilo Hönicke

 

FILM NAŠICH DĚTÍ "Meine Sprachen - meine Welten"

 

 

Facebook

Česká škola v Řezně – Tschechische Schule Regensburg e.V.

Register-Nr.: VR 200947, eingetragen beim Amtsgericht Regensburg
Steuer-Nr.: 244/107/40504
Bankverbindung/bankovní spojení:
        Kontoinhaber: Tschechische Schule Regensburg
        Sparkasse Regensburg
        BLZ: 750 500 00
        Kontonummer: 26535435
        IBAN: DE26 7505 0000 0026 5354 35
        BIC: BYLADEM1RBG

Kontakt

Michaela Kosařová - předsedkyně/Vorsitzende
Lucie Harmsen-Valentová - místopředsedkyně/stellv. Vorsitzende
Monika Medunová - pokladní/Schatzmeisterin
Andrea Eckl - zapisovatelka/Schriftführerin
Anna Dušková - ředitelka/Leiterin, Tel. 0151 235 085 62
Lucie Klárová-Memminger - zástupkyně ředitelky/stellv. Leiterin
 
 
Adresa pro písemnou komunikaci:
Tschechische Schule Regensburg
Bischof-Hartwich-Str. 4
D-93057 Regensburg
 

info(at)ceskaskolavrezne.de
 
csr logo 01
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok